yhteystiedot

OTA YHTEYTTÄ

JÄTÄ TARJOUSPYYNTÖ TAI YHTEYDENOTTO

Jos tarvitset lisätietoa, ota yhteyttä sähköpostilla, yhteydenottolomakkeen kautta tai soittamalla. Henkilökuntamme auttaa mielellään!

Ari Ilvesluoto

Myyntijohtaja
050 363 2202
ari.ilvesluoto@a-perustus.com

Jussi Luokkanen

Aluejohtaja
Myynti Etelä-Suomi
040 547 3886
jussi.luokkanen@a-perustus.com

Sorja Ojalehto

Myyntipäällikkö
040 182 6542
sorja.ojalehto@a-perustus.com

Markus Luukkonen

Myyjä
044 329 7104
markus.luukkonen@a-perustus.com

Mika Sinkkonen

Myyjä
044 758 3370
mika.sinkkonen@a-perustus.com

Hannu Kukkonen

Myyjä
044 491 6811
hannu.kukkonen@a-perustus.com

Harri Vänttilä

Suunnittelupäällikkö
040 559 0893
harri.vanttila@a-perustus.com

Miika Humalajoki

Suunnittelija
044 703 1943
miika.humalajoki@a-perustus.com

Antti Sarjanoja

Suunnittelija
045 134 0355
antti.sarjanoja@a-perustus.com

Mikko Kellin

Suunnittelija

044 493 1229
mikko.kellin@a-perustus.com

Tuomo Kangas

Aluejohtaja

050 467 9998
tuomo.kangas@a-perustus.com

Niko Saarnio

Työpäällikkö
Teollisuusrakentaminen
045 131 2940
niko.saarnio@a-perustus.com

Harri Kauppila

Työpäällikkö
Teollisuusrakentaminen
044 055 1191
harri.kauppila@a-perustus.com

Ilmari Oikarainen

Työpäällikkö
Asunto- ja VSS rakentaminen
040 553 5766
ilmari.oikarainen@a-perustus.com

Jukka Salmi

Työnjohtaja
044 491 5488
jukka.salmi@a-perustus.com

Ari Järvelä

Työnjohtaja
050 400 4484
ari.jarvela@a-perustus.com

Antti Nätti

Työnjohtaja
040 833 7843
antti.natti@a-perustus.com

Tomi Puikkonen

Työnjohtaja
044 978 4454
tomi.puikkonen@a-perustus.com

Timo Kyrö

Työnjohtaja
044 758 3371
timo.kyro@a-perustus.com

Iiro Simuna

Työnjohtaja
050 532 8536
iiro.simuna@a-perustus.com

Riku Pitkälä

Työnjohtaja

040 553 7727
riku.pitkala@a-perustus.com

Sauli Myllynen

Työnjohtaja
Maanrakennus
044 7333 201
sauli.myllynen@a-perustus.com

Mika Kakko

Kustannuslaskija Infrarakentaminen

044 977 9208
mika.kakko@a-perustus.com

Nikke Kosonen

Yksikönpäällikkö
040 772 2601
nikke.kosonen@a-perustus.com

Markus Ernvall

Työnjohtaja
040 549 4051
markus.ernvall@a-perustus.com

Toni Tiainen

Työnjohtaja
044 758 3374
toni.tiainen@a-perustus.com

Sami Vartiainen

Työpäällikkö
040 194 5928
sami.vartiainen@a-perustus.com

Eetu Turpeinen

Työnjohtaja
044 322 4310
eetu.turpeinen@a-perustus.com

Samuli Luukkonen

Työnjohtaja
045 642 6529
samuli.luukkonen@a-perustus.com

Tomi Puoskari

Toimitusjohtaja
040 846 1974
tomi.puoskari@a-perustus.com

Teemu Kangas

Tuotantojohtaja
044 250 8337
teemu.kangas@a-perustus.com

Marko Liukko

044 981 4907
marko.liukko@a-perustus.com

Henrik Rautio

Talousjohtaja

050 404 0967
henrik.rautio@a-perustus.com

Marika Vänttilä

Talousassistentti (äitiyslomalla)
040 727 0501
marika.vanttila@a-perustus.com

Olli Tahkola

Toimistoassistentti
050 336 2440
olli.tahkola@a-perustus.com

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoitteemme:
003726792341
Verkkolaskuoperaattorimme:
OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus:
E204503
Y-tunnus:
2679234-1

Paperiset laskut

A-Perustus Oy
PL 57232
00063 Laskunet

Sähköpostilaskut

aperustusoy.FI.P.122039-1@docinbound.com

Oulu:

Korvantaus 3
91910 Tupos

Tampere:

Kursonkatu 3
33840 Tampere

Järvenpää:

Wärtsilänkatu 61
04440 Järvenpää

Turku:

Tuulissuontie 10
21420 Lieto

LAhti:

Ala-Okeroistentie 213
15820 Lahti

Yhteydenottopyyntö