yhteystiedot

OTA YHTEYTTÄ

JÄTÄ TARJOUSPYYNTÖ TAI YHTEYDENOTTO

Jos tarvitset lisätietoa, ota yhteyttä sähköpostilla, yhteydenottolomakkeen kautta tai soittamalla. Täältä löytyvät kaikkien osastojemme yhteystiedot. Henkilökuntamme auttaa mielellään!

Ari Ilvesluoto

Myyntijohtaja

050 363 2202
ari.ilvesluoto@a-perustus.com

Jussi Luokkanen

Myynti Etelä – Suomi

Teollisuusrakentaminen

Tarjouspyynnöt

040 547 3886
jussi.luokkanen@a-perustus.com

klaus lahti

Myynti

Väestönsuojat

Tarjouspyynnöt

044 758 3383
klaus.lahti@a-perustus.com

Jani Ilvesluoto

Myynti
Tuulivoimarakentaminen

040 057 2048
jani.ilvesluoto@a-perustus.com

Mika Sinkkonen

Myynti
Tarjouspyynnöt Pirkanmaa

044 758 3370
mika.sinkkonen@a-perustus.com

harri vänttilä

Suunnittelupäällikkö

Fise / vaativien betonirakenteiden suunnittelijan pätevyys, uudisrakentaminen

040 559 0893
harri.vanttila@a-perustus.com

Matti Simonen

Projektipäällikkö

045 132 8599
matti.simonen@a-perustus.com

Antti Sarjanoja

Suunnittelija

045 134 0355
antti.sarjanoja@a-perustus.com

Mikko Kellin

Suunnittelija

044 493 1229
mikko.kellin@a-perustus.com

Tuomo Kangas

Aluejohtaja

050 467 9998
tuomo.kangas@a-perustus.com

Niko Saarnio

Työpäällikkö
Teollisuusrakentaminen

045 131 2940
niko.saarnio@a-perustus.com

Harri Kauppila

Työpäällikkö
Teollisuusrakentaminen

044 055 1191
harri.kauppila@a-perustus.com

Ilmari Oikarainen

Työpäällikkö
Asunto- ja VSS rakentaminen

040 553 5766
ilmari.oikarainen@a-perustus.com

Jukka Salmi

Työnjohtaja

044 491 5488
jukka.salmi@a-perustus.com

Ari Järvelä

Työnjohtaja

050 400 4484
ari.jarvela@a-perustus.com

Antti Nätti

Työnjohtaja

040 833 7843
antti.natti@a-perustus.com

Timo Kyrö

Työnjohtaja

044 758 3371
timo.kyro@a-perustus.com

iiro Simuna

Työnjohtaja

050 532 8536
iiro.simuna@a-perustus.com

Riku Pitkälä

Työnjohtaja

040 553 7727
riku.pitkala@a-perustus.com

joni saari

Työnjohtaja

044 493 2331
joni.saari@a-perustus.com

mari laurila

Työnjohtaja

044 7583384
mari.laurila@a-perustus.com

Joonas Kuusela

Hankintainsinööri

044 758 3376
joonas.kuusela@a-perustus.com

Janne Peltola

Työpäällikkö
Maarakentaminen

044 493 2354
janne.peltola@a-perustus.com

Sauli Myllynen

Työnjohtaja
Maarakentaminen

044 7333 201
sauli.myllynen@a-perustus.com

Tarmo Taipaleenmäki

Työnjohtaja
Maarakentaminen

0447380250
tarmo.taipaleenmaki@a-perustus.com

martti mikkonen

Mittauspäällikkö

044 9019013
martti.mikkonen@a-perustus.com

tommi rouvinen

Työpäällikkö

044 491 0377
tommi.rouvinen@a-perustus.com

Markus Ernvall

Työnjohtaja
040 549 4051
markus.ernvall@a-perustus.com

Jarno Aalto

Työnjohtaja

044 7397049
jarno.aalto@a-perustus.com

oskari turpeinen

Työnjohtaja

044 758 3390
oskari.turpeinen@a-perustus.com

Sami Vartiainen

Työpäällikkö

040 194 5928
sami.vartiainen@a-perustus.com

Eetu Turpeinen

Työnjohtaja

044 322 4310
eetu.turpeinen@a-perustus.com

Samuli Luukkonen

Työnjohtaja

045 642 6529
samuli.luukkonen@a-perustus.com

konsta kivioja

Markkinointivastaava

044 949 2797
konsta.kivioja@a-perustus.com

Tomi Puoskari

Toimitusjohtaja

040 846 1974
tomi.puoskari@a-perustus.com

Teemu Kangas

Tuotantojohtaja

044 250 8337
teemu.kangas@a-perustus.com

Marko Liukko

Kehitysjohtaja

044 981 4907
marko.liukko@a-perustus.com

Henrik Rautio

Talousjohtaja

050 404 0967
henrik.rautio@a-perustus.com

Olli Tahkola

Talouskontrolleri

050 336 2440
olli.tahkola@a-perustus.com

Marika Vänttilä

IT-asiantuntija

044 758 3385
marika.vanttila@a-perustus.com

Tiia karekivi

HR-asiantuntija

044 493 2366
tiia.karekivi@a-perustus.com

marjaana kivioja

HR- ja talousassistentti

044 758 3399
marjaana.kivioja@a-perustus.com

LASKUTUSTIEDOT

VERKKOLASKUT​

Verkkolaskuosoitteemme:
003726792341
Verkkolaskuoperaattorimme:
OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus:
E204503
Y-tunnus:
2679234-1

PAPERISET LASKUT​

A-Perustus Oy
PL 57232
00063 Laskunet

SÄHKÖPOSTILASKUT

aperustusoy.FI.P.122039-1@docinbound.com

TOIMIPISTEET​

Oulu:

Korvantaus 3
91910 Tupos

Tampere:

Kursonkatu 3
33840 Tampere

Järvenpää:

Wärtsilänkatu 61
04440 Järvenpää

Lahti:

Ala-Okeroistentie 213
15820 Lahti

Yhteydenottopyyntö