Pirauta perustusten
ammattilaisille

A-Perustus Oulu:

Korvantaus 3
91910 Tupos

A-Perustus Tampere:

Kursonkatu 3
33840 Tampere

A-Perustus Uusimaa:

Ahertajankatu 11
04440 Järvenpää

Laskutusosoitteemme:

Verkkolaskuosoitteemme: 003726792341
Verkkolaskuoperaattorimme: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503
 
Y-tunnus: 2679234-1

Paperiset laskut osoitteella:

A-Perustus Oy
PL 57232
00063 Laskunet
 
Sähköpostilaskut osoitteeseen:

Myynti ja tarjouslaskenta

Yrityksen johto

Tomi Puoskari A-Perustus

Tomi Puoskari
Toimitusjohtaja

tomi.puoskari@a-perustus.com
040 846 1974

Teemu kangas

Teemu Kangas
Liiketoimintajohtaja Perustukset ja muut betonirakenteet

teemu.kangas@a-perustus.com
044 250 8337

Marko Liukko

Marko Liukko
Liiketoimintajohtaja Väestönsuojat

marko.liukko@a-perustus.com
044 981 4907

 

Työnjohto

Tuomo Kangas

Tuomo Kangas
Aluejohtaja Pohjois-Suomi
Työnjohtaja muu Suomi

tuomo.kangas@a-perustus.com
050 467 9998

Niko Saarnio

Niko Saarnio
Projektipäällikkö Pohjois-Suomi

niko.saarnio@a-perustus.com
045 131 2940

Sami Vartiainen

Sami Vartiainen
Projektipäällikkö Pirkanmaa

sami.vartiainen@a-perustus.com
040 194 5928

Ilmari Oikarinen

Ilmari Oikarainen
Työnjohtaja Väestönsuojat

ilmari.oikarainen@a-perustus.com
040 553 5766

Jussi Luokkanen
Aluejohtaja Etelä-Suomi

jussi.luokkanen@a-perustus.com
040 547 3886

Nikke Kosonen
Projektipäällikkö Etelä-Suomi, Varsinais-Suomi

nikke.kosonen@a-perustus.com
040 772 2601

Iiro Simuna
Työnjohtaja Pohjois-Suomi

iiro.simuna@a-perustus.com
050 532 8536

Harri Kauppila
Työnjohtaja Pohjois-Suomi

harri.kauppila@a-perustus.com
044 055 1191

Suunnittelu

Harri Vänttilä

Harri Vänttilä
Suunnittelupäällikkö

harri.vanttila@a-perustus.com
040 559 0893

Tavoitettavissa klo 9-11 ja 14-15

Miika Humalajoki

Miika Humalajoki
Piirtäjä

miika.humalajoki@a-perustus.com

Taloushallinto

Henrik Rautio

Henrik Rautio
Talousjohtaja

henrik.rautio@a-perustus.com
050 404 0967

Marika Vänttilä

Marika Vänttilä
Talousassistentti

marika.vanttila@a-perustus.com
040 727 0501

IMG_6619_