044 250 8337

Pirauta perustusten
ammattilaisille.

 A-perustus laskutus- ja yhteystiedot

Laskutusosoitteemme:

Verkkolaskuosoitteemme: 003726792341
Verkkolaskuoperaattorimme: Opus Capita Group Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003710948874
 
Y-tunnus: 2679234-1

Paperiset laskut osoitteella:

A-Perustus Oy
PL 57232
00063 Laskunet
 
 
Sähköpostilaskut osoitteeseen:
 

A-Perustus Oulu:

Messipojantie 20
90520 Oulu

A-Perustus Tampere:

Kursonkatu 3
33840 Tampere

A-Perustus Espoo:

Koskelontie 24
02920 Espoo

Tomi Puoskari
TOIMITUSJOHTAJA 

Rakennustekniikan insinööri RI
tomi.puoskari@a-perustus.com
040-846 1974

Teemu Kangas
LIIKETOIMINTAJOHTAJA PERUSTUKSET

teemu.kangas@a-perustus.com
0442508337

Tuomo Kangas
ALUEJOHTAJA POHJOIS-SUOMI

tuomo.kangas@a-perustus.com
050-4679998

Niko Saarnio
TYÖNJOHTAJA POHJOIS-SUOMI

niko.saarnio@a-perustus.com
045-1312940

Tuomas Karjula
ALUEJOHTAJA ETELÄ-SUOMI

tuomas.karjula@a-perustus.com
040-717 1270

Henrik Rautio
TALOUSJOHTAJA

henrik.rautio@a-perustus.com
050-404 0967

Marko Liukko
LIIKETOIMINTAJOHTAJA VÄESTÖNSUOJAT

marko.liukko@a-perustus.com
044-9814907

Marika Vänttilä
SIHTEERI

marika.vanttila@a-perustus.com
040-7270501

Ari Ilvesluoto
MYYNTIJOHTAJA

ari.ilvesluoto@a-perustus.com
0503632202

Ilmari Oikarainen
TYÖNJOHTAJA VÄESTÖNSUOJAT

Ilmari.oikarainen@a-perustus.com
040-5535766

Toni Säily
TYÖNJOHTAJA TAMPERE

toni.saily@a-perustus.com
0401689960

Mitä perustus maksaa?

Tällä hintalaskurilla selvität nopeasti perustuksesi hinnan. Kokeile:

Laskelmissa käytetty perustustyyppi sopii hyvin kantavalle maaperälle. Klikkaa tästä lisätietoa perustustyypistä.

Ota yhteyttä

teemu_kangas

TEEMU KANGAS
044 2508337
teemu.kangas@a-perustus.com

a-perustus_logo_valk250x76

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskuosoitteemme: 003726792341
Verkkolaskuoperaattorimme: OpusCapita Group Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003710948874

Paperiset laskut osoitteella:
A-Perustus Oy
PL 57232
00063 Laskunet

 

 

A-Perustus Oulu:
Messipojantie 20
90520 Oulu

A-Perustus Tampere:
Kursonkatu 3
33840 Tampere

tilaajavastuu

Suomen Vahvimmat 2017