Pirauta perustusten
ammattilaisille

A-Perustus Oulu:

Korvantaus 3
91910 Tupos

A-Perustus Tampere:

Kursonkatu 3
33840 Tampere

A-Perustus Espoo:

Koskelontie 24
02920 Espoo

Laskutusosoitteemme:

Verkkolaskuosoitteemme: 003726792341
Verkkolaskuoperaattorimme: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503
 
Y-tunnus: 2679234-1

Paperiset laskut osoitteella:

A-Perustus Oy
PL 57232
00063 Laskunet
 
Sähköpostilaskut osoitteeseen:
20180627_A-Perustus_banneri_yhteys

Myynti ja tarjouslaskenta

Ari Ilvesluoto

Ari Ilvesluoto
Myyntijohtaja

ari.ilvesluoto@a-perustus.com
050 363 2202

Yrityksen johto

Tomi Puoskari A-Perustus

Tomi Puoskari
Toimitusjohtaja

Rakennustekniikan insinööri RI

tomi.puoskari@a-perustus.com
040 846 1974

Teemu kangas

Teemu Kangas
Liiketoimintajohtaja Perustukset ja muut betonirakenteet

teemu.kangas@a-perustus.com
044 250 8337

Marko Liukko

Marko Liukko
Liiketoimintajohtaja Väestönsuojat

marko.liukko@a-perustus.com
044 981 4907

 

Työnjohto

Tuomo Kangas

Tuomo Kangas
Aluejohtaja Pohjois-Suomi
Työnjohtaja muu Suomi

tuomo.kangas@a-perustus.com
050 467 9998

Niko Saarnio

Niko Saarnio
Työnjohtaja Pohjois-Suomi

niko.saarnio@a-perustus.com
045 131 2940

Tuomas Karjula

Tuomas Karjula
Aluejohtaja Etelä-Suomi
Työnjohtaja Uusimaa

tuomas.karjula@a-perustus.com
040 717 1270

Sami Vartiainen

Sami Vartiainen
Projektipäällikkö Pirkanmaa

sami.vartiainen@a-perustus.com
040 194 5928

Ilmari Oikarinen

Ilmari Oikarainen
Työnjohtaja Väestönsuojat

ilmari.oikarainen@a-perustus.com
040 553 5766

Suunnittelu

Harri Vänttilä

Harri Vänttilä
Suunnittelupäällikkö

harri.vanttila@a-perustus.com
040 559 0893

Miika Humalajoki

Miika Humalajoki
Piirtäjä

miika.humalajoki@a-perustus.com

Taloushallinto

Henrik Rautio

Henrik Rautio
Talousjohtaja

henrik.rautio@a-perustus.com
050 404 0967

Tiina Tuononen

Tiina Tuononen
Taloushallinnon assistentti

tiina.tuononen@a-perustus.com
041 455 0387

Marika Vänttilä

Marika Vänttilä
Sihteeri (Äitiyslomalla)

marika.vanttila@a-perustus.com

IMG_6619_